Witaj Anonymous Główna         Galeria        Do pobrania         Twoje konto         Statystyki         Wyloguj    
 
 

Szkoła Promująca Zdrowie - działaniaSzkoła Współpracy - działaniaSzkoła w Ruchu - działaniaMłody Obywatel - działaniaDokumentacja szkoły


Szkoła Podstawowa

Statut
· Aneks do statutu
· Program wychowawczo-profilaktyczny
· Zasady oceniania
· Procedury postępowania z dzieckiem chorym
· Procedury postępowania w sytuacjach kryzysowych

Podręczniki

· Szkolny zestaw podręczników 2019/2020
· Programy nauczania 2019/2020

O szkole


Historia
· Patron
· Zielony Certyfikat
· Kontakt
· Nauczyciele
· Galeria
· Dokumentacja szkolna

45 DH "CIENIE"

· Aktualności

Główne Menu

· Strona Główna
· Administracja

Moduły
· AvantGo
· Do Pobrania
· FAQ
· Lista Użytkowników
· Nowości
· Poleć Nas
· Recenzje
· Szukaj
· Sekcje
· Statystyki
· Tematy
· Top Lista
· Odsyłacze

Kto jest online?

Obecnie jest 15 gości i 0 użytkowników online.

Witam Nieznajomy, zostań użytkownikim już dziś.


Urząd Gminy Sabnie


Języki

Wybierz język interfejsu:


Inne szkoły

· SP Nr 2
· SP Nr 4
· Gimnazjum Nr 1
· Gimnazjum Nr 2
· Gimnazjum Salezjańskie
· Liceum Salezjańskie
· LO
· Zespół Szkół Nr 2
· SP w Łazowie
· ZS w Skrzeszewie
· ZO w Skibniewie
· Gimnazjum w Sterdyni

Bal karnawałowy w przedszkolu w Sabniach
inne

Bal Karnawałowy w przedszkolu w Sabniach

W dniu 6 lutego w przedszkolu w Sabniach odbył się bal karnawałowy. Tego dnia już od rana w placówce pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, można było spotkać wróżki, królewny, motylki, rycerzy, policjantów, Spider-Mana. Nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom. Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały balową salę. Szkoda, że następny bal dopiero za rok.

Autor Opublikowano: 09 Lut 2020 - 15:28 (9 raz(y) oglądano.)
Komentarz? Wyślij artykuł do znajomych Strona gotowa do druku


 
Pasowanie na czytelnika
inne

    Dnia 06 lutego 2020r. w naszej szkole odbyło się  pasowanie uczniów kl. I na czytelników  biblioteki szkolnej.  Uroczystość przygotowana została przez nauczyciela biblioteki i dziewczęta z kl. VI, które wprowadziły dzieci z kl. I w zaczarowany świat książek przedstawiając teatrzyk kukiełkowy. Uczniowie   kl. I  odgadywali  zagadki  dotyczące  znajomości utworów dziecięcych , wysłuchali wierszy o książkach, zapoznali się z regulaminem biblioteki  oraz  zasadami wypożyczania,  obejrzeli pomieszczenie i regały z książkami .  Złożyli przyrzeczenie, że będą szanować  książki. Pani dyrektor Anna Siemieniuk pasowała wszystkich na czytelników, wręczyła dzieciom pamiątkowe  książeczki i dyplomy.  Uczniowie kl.I otrzymali  także znaczki  oraz zakładki wykonane przez starszych uczniów. Na koniec dzieci po raz pierwszy wypożyczyły książki z naszej biblioteki szkolnej.

nauczyciel biblioteki

Jolanta Romańczuk
Autor Opublikowano: 09 Lut 2020 - 15:22 (8 raz(y) oglądano.)
Komentarz? Wyślij artykuł do znajomych Strona gotowa do druku


 
Dzierń Babci i Dziadka w Kupientynie
inne

Święto Babci i Dziadka to dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla babć i dziadków. To dzień pełen uśmiechów, wzruszeń  i radości. W dniu 20  stycznia w naszym przedszkolu obchodziliśmy Dzień Babci i Dziadka. Przedszkolaki  przedstawiły program artystyczny,  po którym  pani dyrektor Anna Siemieniuk złożyła naszym gościom  życzenia.  Dzieci obdarowały swoich ukochanych dziadków laurkami, przygotowanymi własnoręcznie oraz zaprosiły do wspólnej zabawy .W tym dniu odwiedził nas jeszcze jeden gość- był to Mikołaj, który przyniósł dzieciom pełen worek prezentów.Spotkanie zakończyło się słodkim poczęstunkiem.

Autor Opublikowano: 27 Sty 2020 - 18:35 (19 raz(y) oglądano.)
Komentarz? Wyślij artykuł do znajomych Strona gotowa do druku


 
Wycieczka do Sokołowa Podlaskiego
inne

Przedszkolaki z Kupientyna udały się na wycieczkę do Sokołowa Podlaskiego. Głównym punktem wycieczki była wizyta w bibliotece pedagogicznej ,gdzie  dzieci mogły obejrzeć teatrzyk Kamishibai pt.,,Smok Wawelski" . Jest to tradycyjna japońska sztuka opowiadania historii za pomocą ilustracji wykonanych na kartonowych planszach, wsuwanych do małej, drewnianej, otwartej częściowo skrzynki, pełniącej rolę sceny. Dla najmłodszych jest to często pierwsze zetknięcie się ze sztuką teatralną, w której mogą brać udział zarówno jako widzowie, jak i narratorzy czy autorzy. Odwiedziliśmy również salę zabaw Yunavi oraz nowo powstałą restaurację McDonald s.
Autor Opublikowano: 27 Sty 2020 - 18:22 (15 raz(y) oglądano.)
Komentarz? Wyślij artykuł do znajomych Strona gotowa do druku


 
DZIEŃ BABCI I DZIADKA
inne
21 stycznia, jak co roku, gościliśmy w naszej szkole Babcie i Dziadków z okazji ich święta. Jak zawsze nie zawiedli nas i tłumnie przybyli na przygotowaną dla nich uroczystość. Wszystkie dzieci bardzo się starały, by zaprezentować swój program jak najlepiej. Widzieliśmy, że Babciom i Dziadkom wszystko bardzo się podobało, a w niejednym oku zakręciła się łza wzruszenia. Życzenia przybyłym gościom złożyli: dyrektor szkoły p. Anna Siemieniuk i wójt p. Ireneusz Piotr Wyszyński. Spotkanie zakończyło się słodkim poczęstunkiem, który przygotowali rodzice. „ To, czego dzieci potrzebują w obfitości dostarczają dziadkowie. Dają bezwarunkową miłość, dobroć, cierpliwość, poczucie humoru, komfort, lekcje życia oraz co najważniejsze, ciasteczka”. (Rudolph Giuliani)

Autor Opublikowano: 22 Sty 2020 - 12:54 (21 raz(y) oglądano.)
Komentarz? Wyślij artykuł do znajomych Strona gotowa do druku


 
WOŚP
inne

Czuwaj!

12 stycznia odbył się XXVIII finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. 45 DH "Cienie" im.Jana Bytnara ps."Rudy" wraz z samorządem uczniowskim naszej szkoły włączyła się w działanie. Kilka dni temu zbieraliśmy pieniążki podczas kiermaszu słodkości w naszej szkole. w niedzielę kwestowaliśmy pod kościołem w Zembrowie, w Grodzisku, a także w sklepie Topaz w Sabniach. Nie mogło nas także zabraknąć na finale w Sokołowie Podlaskim!  (zdjęcia w galerii)
Autor Opublikowano: 14 Sty 2020 - 18:46 (33 raz(y) oglądano.)
Komentarz? Wyślij artykuł do znajomych Strona gotowa do druku


 
List do Taty
inne

Sukcesy uczniów z Sabni w konkursie "List do Taty"

W poniedziałek 13.01.2020r.w Sokołowskim Ośrodku Kultury odbyło się podsumowanie etapu okręgowego 5.Edycji konkursu "List do Taty". Konkurs zorganizowany został  przez Komisję Rodziny, Polityki Senioralnej i Społecznej Senatu RP, senatorów, którzy zadeklarowali przeprowadzenie konkursu oraz zespół Tato.Net Fundacji im. Cyryla  i Metodego. Pan senator Waldemar Kraska przyznał nagrody za I, II i III miejsce oraz wyróżnienia. I miejsce zajął uczeń klasy V  Szkoły Podstawowej im. Heleny Mniszek  w Sabniach - Maciej Kołodziejczuk, wyróżnienie otrzymała uczennica Klasy VI- Kaludia Gmitrzuk. Osobom nagrodzonym serdecznie gratulujemy.
Autor Opublikowano: 14 Sty 2020 - 18:30 (36 raz(y) oglądano.)
Komentarz? Wyślij artykuł do znajomych Strona gotowa do druku


 
Biwak
inne

Biwak, którego myślą przewodnią była pierwsza pomoc.

 Ten czas spędziliśmy w naszej szkole, w Sabniach, razem z zaprzyjaźnionymi drużynami : 43 DH Leśni Ludzie z Niecieczy oraz 25 DH Łazy z Łazowa. W piątek dowiedzieliśmy się, jak zareagować, gdy ktoś w naszym otoczeniu będzie w sytuacji zagrażającej życiu lub zdrowiu. Wiemy już co zrobić w przypadku omdlenia, rany, jak przeprowadzić RKO i znamy postępowanie w wielu innych sytuacjach. Wieczorem mieliśmy okazję spotkać się przy kominku na który „Leśni Ludzie” przygotowali gawędę o zwyczajach noworocznych i karnawałowych. Był to także czas wspólnego kolędowania. Po kominku NIESPODZIANKA! Kilkoro z nas miało ten najważniejszy moment w harcerskim życiu! Nasza drużyna powiększyła się o sześcioro nowych harcerek i harcerzy! Jesteśmy z tego powodu bardzo szczęśliwi i dumni.  Wiedza z piątkowych oraz sobotnich (porannych) warsztatów przydała się na poobiedniej grze. Pogoda nas nie rozpieszczała, ale daliśmy radę udzielić pomocy każdemu, spotkanemu poszkodowanemu. (Nigdy nie mieliśmy, aż tylu przypadków w tych naszych Sabniach!). Po grze, na wzmocnienie, kolejna niespodzianka – pizza. Wszyscy zmęczeni, ale bardzo szczęśliwi udaliśmy się do swoich domów. (Oczywiście zaraz po tym jak posprzątaliśmy salę i szkołę.) Bardzo dziękujemy za miło spędzony czas 43 i 25, oraz Harcerskiemu Klubowi Ratowniczemu Siedlce za przekazaną nam wiedzę!
Autor Opublikowano: 08 Sty 2020 - 17:09 (35 raz(y) oglądano.)
Komentarz? Wyślij artykuł do znajomych Strona gotowa do druku


 
Wigilia harcerska
inne
Czuwaj !
30 grudnia odbyła się wigilia harcerska naszej drużyny. Jest to czas bardzo rodzinny dlatego na naszej wigilii nie mogło zabraknąć zaprzyjaźnionych drużyn:
25 DH "Łazy" z Łazowa
Był to czas wspólnego kolędowania, zabaw oraz pierogów! 22 DH okazała się być Świętym Mikołajem wręczając nam bardzo piękny i sentymentalny prezent.


Autor Opublikowano: 08 Sty 2020 - 16:04 (31 raz(y) oglądano.)
Komentarz? Wyślij artykuł do znajomych Strona gotowa do druku


 
SZKOLNA WIGILIA
inne
19 grudnia w naszej szkole odbył się apel wigilijny. Na początku uroczystości harcerze przekazali na ręce pani dyrektor Anny Siemieniuk i pana wójta Ireneusza Piotra Wyszyńskiego betlejemskie światło pokoju. Następnie głos zabrali uczniowie, którzy przybliżyli nam tradycje i zwyczaje świąteczne wzbogacone wierszami, śpiewem kolęd, grą na instrumentach. Po występach uczniów nastąpiło wręczenie nagród laureatom konkursów szkolnych organizowanych przez szkolną bibliotekę.
Obejrzeliśmy relację filmową, w której dyrektor Domu Dziecka w Zambrowie podziękował za nasz udział w przygotowaniu paczek świątecznych dla dzieci z placówki.
Podsumowaniem części artystycznej były życzenia, które złożył samorząd szkolny, dyrekcja szkoły, proboszcz parafii i wójt gminy Sabnie. W dalszej części podzieliśmy się opłatkiem i zjedliśmy przygotowane potrawy wigilijne: barszcz, pierogi, rybę i ciasta.
"W świąteczne dni magiczna jest miłości moc, gdy dzielimy ją wśród ludzi wokół nas. Najlepsze prezenty ukryte są w naszych sercach"Autor Opublikowano: 20 Gru 2019 - 13:02 (55 raz(y) oglądano.)
Komentarz? Wyślij artykuł do znajomych Strona gotowa do druku


 
Guziki
inne

12 grudnia swój wielki dzień mają guziki… nie jest to przypadkowa data… bo jak się okazuje przypada na 12 dzień 12 miesiąca, a guziki liczy się przecież tuzinami lub grosami, na które składa się ich 12.  Po co w ogóle organizUJE takie dni w przedszkolu? każdy taki nietypowy dzień jest wspaniałą okazją do realizowania zadań zawartych w Podstawie Programowej. A przy okazji pod hasłem nietypowego dnia dzieci mogą dowiedzieć się kilku interesujących faktów, w czasie zabaw .” Guziki i im podobne przedmioty były wykorzystywane, jako biżuteria, znano już w czasach cywilizacji doliny Indusu około 2800 r p.n.e., oraz w epoce brązu w Chinach 1500 p.n.e. i starożytnym Rzymie. To element ubioru służący do zapinania np. płaszcza, swetra czy spodni. Najczęściej w kształcie koła, wykonany z plastiku, metalu lub z innych tworzyw. Guziki zaczęto przyszywać do ubrań w XIII wieku .Ten niewielki przedmiot służy do łączenia dwóch części garderoby. Może także pełnić rolę dekoracyjnego drobiazgu który odmienia strój i nada mu wyjątkowego charakteru. Obecnie guziki często znajdują również zastosowanie w szeroko pojętym rękodzielnictwie. Są wykonywane z różnych materiałów, we wszystkich możliwych kształtach, kolorach, rozmiarach i niejednokrotnie ozdobione jakimś ciekawym wzorem. Przyklejamy, lub - najczęściej - przyszywamy je. Jakie są guziki? Dwudziurkowe, czterodziurkowe i guziki na stopce. Metalowe guziki mają zastosowanie w odzieży jeansowej, natomiast guziki-perełki ozdobią suknię ślubną.”
Autor Opublikowano: 17 Gru 2019 - 21:54 (59 raz(y) oglądano.)
Komentarz? Wyślij artykuł do znajomych Strona gotowa do druku


 
Wycieczka przedszkolaków - Zembrów
inne

U najmłodszych dzieci podstawą aktywności, poza salą przedszkolną, powinny być wycieczki. Są one nie tylko formą odpoczynku, ale także mogą i powinny pełnić funkcję edukacyjną, wzbogacającą doświadczenie dziecka. Wycieczki stanowią jedną z ciekawszych form prowadzenia zajęć wychowawczo-dydaktycznych w przedszkolu, pozwalają bowiem bezpośrednio obserwować rzeczy, zjawiska i sytuacje.

Pojechaliśmy autokarem 12.12.2019 r. rano do Straży Pożarnej w Sokołowie Podl. Celem  było poznanie pracy ludzi tego zawodu poprzez bezpośredni kontakt, i rozmowę, obserwację urządzeń i przyrządów niezbędnych w pracy strażakom, rozbudzenie i rozwijanie zainteresowań ,przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i kulturalnego zachowania się w miejscach użyteczności publicznej.

Kolejnym punktem wycieczki był spektakl dla dzieci „Śnieżniczka ,śniegowa księżniczka „ w Siedlcach w Centrum Kultury i Sztuki. Dzieci obejrzały  uroczy, mądry, zabawny  i  wzruszający  spektakl.  Z zapartym tchem i wypiekami na twarzy śledziły  pełną  przygód  opowieść . Efektem było rozbudzanie wrażliwości na sztukę teatralną i bezpośredni kontakt z aktorem podczas oglądania  w teatrze

 Na koniec byliśmy w Sali zabaw dla dzieci „Maluch” w Siedlcach . Celem była przede wszystkim integracja  grup, rozwijanie motoryki dużej i małej dzieci oraz stworzenie możliwości radosnego spędzenia czasu.

 Dzieci  nauczyły  się  również   bezpiecznego  zachowania  podczas  jazdy  autokarem.

Autor Opublikowano: 17 Gru 2019 - 20:57 (57 raz(y) oglądano.)
Komentarz? Wyślij artykuł do znajomych Strona gotowa do druku


 
„ Nie liczy się to ile posiadasz, ale ile dajesz innym i jak się z nimi dzielisz”
inne

Jak co roku w okresie świątecznym rodzice, nauczyciele i uczniowie naszej szkoły  biorą udział w akcjach charytatywnych. Jedną z nich było przygotowanie prezentów w odpowiedzi na listy do Mikołaja napisane przez dzieci z Domu Dziecka w Zambrowie. Zebraliśmy słodycze i  530,40 zł za które zakupiliśmy prezenty o które prosiły dzieci. Bardzo dziękujemy wszystkim którzy wzięli udział w naszej akcji. Pamiętajmy o tym, że pomaganie zmienia świat na lepszy.

„ Nie liczy się to ile posiadasz, ale ile dajesz innym i jak się z nimi dzielisz”
Autor Opublikowano: 13 Gru 2019 - 18:16 (62 raz(y) oglądano.)
Komentarz? Wyślij artykuł do znajomych Strona gotowa do druku


 
Mikołajki w Kupientynie
inne
6 grudnia  przedszkole w Kupientynie odwiedził Mikołaj. Przed przybyciem Mikołaja dzieci ubrały piękną żywą choinkę-prezent od taty Maćka, brały udział w  różnorodnych zabawach o tematyce świątecznej.Na koniec Mikołaj , w którego wcielił się Kuba podarował dzieciom drobne upominkiAutor Opublikowano: 13 Gru 2019 - 18:08 (50 raz(y) oglądano.)
Komentarz? Wyślij artykuł do znajomych Strona gotowa do druku


 
Nie sms, a kartka
inne
Przedszkole w Kupientynie już po raz drugi wzięło udział w ogólnopolskiej kampanii społecznej pt. , Idą Święta, nie o SMS-ie , lecz o kartce pamiętaj" promującej wysłanie życzeń świątecznych do naszych bliskich i znajomych w formie papierowej. Celem tej kampanii  jest przeciwdziałanie fonoholizmowi oraz e- uzależnieniom  dzieci, wzmacnianie więzi z rodziną oraz kultywowanie tradycji Świąt Bożego  Narodzenia.


Autor Opublikowano: 13 Gru 2019 - 17:59 (60 raz(y) oglądano.)
Komentarz? Wyślij artykuł do znajomych Strona gotowa do druku


 
Mazowiecki Turniej Szachowy
inne

9 grudnia 2019r.  w Warszawie odbył się finał Turnieju Szachowego w ramach projektu „Szachy w mazowieckiej szkole”. W turnieju brali udział szachiści z całego województwa mazowieckiego. Naszą szkołę reprezentowały: Julia Sobieska z kl. II, Izabela Korzeniowska z klasy III, Paulina Mielańczuk z klasy III. Wszystkie nasze uczennice znalazły się na  wysokich pozycjach, a Paulina Mielańczuk zajęła III miejsce, zdobywając brązowy medal. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
Autor Opublikowano: 10 Gru 2019 - 17:41 (50 raz(y) oglądano.)
Komentarz? Wyślij artykuł do znajomych Strona gotowa do druku


 
Wycieczka do Sokołowa Podlaskiego
inne

Dnia 5 listopada uczniowie klas siódmej i ósmej wzięli udział w wycieczce do Sokołowa Podlaskiego. Na początku udaliśmy się do Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej. Dzięki życzliwości strażaków uczniowie mieli okazję obejrzeć  z bliska samochody, sprzęt strażacki oraz zwiedzić budynek straży. Niebywałą atrakcją  była możliwość przymierzenia ubioru strażackiego. W czasie wycieczki uczniowie mieli również okazję zobaczyć strażaków w akcji. Byliśmy świadkami wezwania strażaków do akcji ratunkowej. Po opuszczeniu KPSP udaliśmy się do kina na projekcję filmu „1800 gramów”. Ostatnim etapem wycieczki był posiłek w nowo otwartej restauracji McDonald's.
Autor Opublikowano: 09 Gru 2019 - 16:56 (58 raz(y) oglądano.)
Komentarz? Wyślij artykuł do znajomych Strona gotowa do druku


 
Mikołajki w przedszkolu w Zembrowie.
inne

Grudzień to miesiąc pełen prezentów. Dzieci z niecierpliwością czekają na noc z piątego na szóstego grudnia, a potem na Wigilię i prezenty pod choinką . Z pewnością wszyscy pamiętamy ile emocji wywołują te oczekiwania! Nawet warto być grzecznym!!! Dzisiaj było mnóstwo śmiechu i radości, dzieci brały udział w quizach o tematyce świątecznej, śpiewały , tańczyły. Na zakończenie wszystkie dzieci otrzymały  to, na co najbardziej czekały, czyli prezenty .Był to dzień pełen radości i uśmiechu, który niewątpliwie wprowadził wszystkich w okres oczekiwania na upragnione Święta Bożego Narodzenia.
  Autor Opublikowano: 09 Gru 2019 - 16:48 (59 raz(y) oglądano.)
Komentarz? Wyślij artykuł do znajomych Strona gotowa do druku


 
Andrzejki w Zembrowie.
inne

Andrzejki w przedszkolu w Zembrowie

Zwyczaj wróżenia w wieczór andrzejkowy znany jest od bardzo dawna. Pamiętajmy jednak, że wróżba to zabawa i nie należy traktować jej poważnie, chociaż nie jest wykluczone, że może się spełnić. W piątek 29 listopada  obchodziliśmy w  naszym przedszkolu Andrzejki. Przedszkolaki chciały zajrzeć w przyszłość, sprawdzić co je czeka. Przygotowane rekwizyty stworzyły odpowiedni nastrój sprzyjający przepowiedniom. Dzieci poznały znaczenie różnych kolorów, liczb, magicznych przedmiotów. Ustawiały buty, aby sprawdzić, który chłopiec pierwszy się ożeni i która dziewczynka pierwsza wyjdzie za mąż. Rzucały pieniążkami do miski z wodą, aby spełniły się najskrytsze marzenia. Za pomocą przygotowanych obrazków sprawdzały kim zostaną w przyszłości.  Wspólnie z nauczycielkami dzieci odgadywały co je czeka i czego mogą się spodziewać w przyszłości. Wszystkie wróżby przeplatane były pląsami, tańcami przy muzyce oraz słodkim poczęstunkiem z pieniążkiem w środku ,jeżeli komuś dopisało szczęście.

Czy wróżby się spełnią? Przyszłość nam pokaże. Pewne jest to, że przyniosły przedszkolakom wiele radości i po raz kolejny były okazją do wspólnej, wesołej zabawy.

   
Autor Opublikowano: 09 Gru 2019 - 16:09 (66 raz(y) oglądano.)
Komentarz? Wyślij artykuł do znajomych Strona gotowa do druku


 
Międzynarodowy Dzień Postaci z Baje
inne
Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek obchodzony jest na całym świecie 5 listopada. Jest to święto wszystkich bajkowych postaci i dobry moment, aby przypomnieć sobie część z nich. Bajki towarzyszą nam od najmłodszych lat, rozweselają i bawią, ale też przekazują ważne prawdy życiowe. W tym dniu w naszym przedszkolu były zabawy wymagające wykazania się znajomością treści bajek- dzieci rozwiązywały zagadki, rozpoznawały bajkę po rekwizycie oraz po przeczytaniu fragmentu książki.Dzieci bardzo dobrze znają bajki i świetnie radziły sobie z zadaniamiAutor Opublikowano: 09 Gru 2019 - 16:02 (43 raz(y) oglądano.)
Komentarz? Wyślij artykuł do znajomych Strona gotowa do druku


 

.


Rekrutacja

Zarządzenie ws rekrutacji na rok szkol. 2020/2021

Przedszkole

Wniosek o przyjęcie

Szkoła Podstawowa

Wniosek-uczeń z obwodu
Wniosek-uczeń spoza obwodu

RODO

· Inspektor danych osobowych
· Klauzula dotycząca przetwarzania danych

Szkoła Współpracy


Zielony Certyfikat

Posiadamy Zielony Certyfikat 
 

Szkoła z prawami dziecka

Kodeks "Szkoła bez przemocy"

Odliczanie


Do wakacji pozostało 1 dzień!

Block Type newestgame Not Found

The block type newestgame doesn't seem to exist. Please check corresponding blocks directory.

Zapraszamy do galerii
Inne Artykuły

· Bal karnawałowy w przedszkolu w Sabniach (Lut-09-2020)
· Pasowanie na czytelnika (Lut-09-2020)
· Dzierń Babci i Dziadka w Kupientynie (Sty-27-2020)
· Wycieczka do Sokołowa Podlaskiego (Sty-27-2020)
· DZIEŃ BABCI I DZIADKA (Sty-22-2020)
· WOŚP (Sty-14-2020)
· List do Taty (Sty-14-2020)
· Biwak (Sty-08-2020)
· Wigilia harcerska (Sty-08-2020)
· SZKOLNA WIGILIA (Gru-20-2019)

Zaloguj

  


Nie masz jeszcze konta? Możesz je założyć. Jako zarejestrowany użytkownik będziesz miał dodatkowe przywileje jak np. konfigurowanie wyglądu strony, wysyłanie komentarzy z twoim imieniem i wiele innych.

Problemy z logowaniem?

Starsze Artykuły

Czwartek, grudnia 05
·Dzień Misia w Zembrowie (0)
środa, grudnia 04
·Dary Jesieni (0)
·Święto Drzewa w Kupientynie (0)
·Święto Edukacji w Kupientynie (0)
·Dzień Misia w Kupientynie (0)
środa, listopada 27
·Turniej szachowy (0)
·Święto Niepodległości w Kupientynie (0)
Czwartek, listopada 14
·ŚNIADANIE DAJE MOC (0)
Wtorek, listopada 12
·Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek. (0)
·Święto Niepodległości w Zembrowie (0)
 Starsze artykuły

 

 
Zespół Szkół w Sabniach Publiczna Szkoła Podstawowa i Publiczne Gimnazjum im. Heleny Mniszek
Strona oparta jest na systemie PostNuke. PostNuke jest Darmowym Oprogramowaniem na licencji GNU/GPL.
Zdjęcia i artykuły są własnścią autorów.